Lenjerie de pat pentru o persoana (EU) (IT), L'essentiel Maison, Estela, Turcoaz / Alb / Gri / Verde
În stoc furnizor • Brand Victoria • Cod 8681875441581
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Culori disponibile
162 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (UE) (IT-ul)
Husa de pilota: 155 x 200 cm
Fata de perna: 50 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x80 cm |