Lenjerie de pat pentru o persoana (ES), L'essentiel Maison, Savoy, Albastru / Alb / Gri
În stoc furnizor • Brand Victoria • Cod 8681875111316
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
168 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (IS)
Husa de pilota: 155 x 220 cm
Fata de perna: 50 x 90 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 220 cm |
| Lățime | 155 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x90 cm |