Lenjerie de pat pentru o persoana (DE), L'essentiel Maison, Blossom, Alb / Mov / Albastru / Gri
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284340544
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
122 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (DE)
Cearceaf pilota: 135 x 200 cm (1 piesa)
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 135 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.05 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 135x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |