Lenjerie de pat pentru o persoana (DE), 2 piese, L'essentiel Maison, Rue, Roșu / Auriu
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684282610632
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
218 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (DE)
Partea inferioară a husei de pilota și a feței de pernă: Bumbac
Imprimare 3D de inalta calitate
Husa de pilota: 155 x 200 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 155 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.71 kg |
| Material | Poliester Satinat |
| Culoare | Rosu; Auriu |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 155x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |