Lenjerie de pat dubla Super King (FR), 3 piese, L'essentiel Maison, Kraliçe, 65% bumbac/35% poliester, Nurca / alb
În stoc furnizor • Brand Eponj Home • Cod 8683342640510
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
154 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Super King (FR)
Husa de pilota: 260 x 220 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 220 cm |
| Lățime | 260 cm |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Bej; Alb |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x260 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |