Lenjerie de pat dubla Super King (EU) (IT), 3 piese, L'essentiel Maison, Solea, Bumbac;Poliester, Crem / Bej / Gri
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284132002
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
141 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Super King (UE) (IT-ul)
Husa de pilota: 260 x 220 cm
Fata de perna: 50 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 260 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.47 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x260 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x80 cm |