Lenjerie de pat dubla, L'essentiel Maison, Cactus Fitted, Gri / Negru / Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283018628
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
214 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla
Husa de pilota: 200 x 220 cm
Cearceaf de pat cu elastic: 160 x 200
Fata de perna: 50 x 70 cm (2 piese)
Material imprimat cu pigment
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.66 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 4 piese |
| Tip cearceaf | Cu elastic |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |