Lenjerie de pat dubla, L'essentiel Maison, Asos, Bordo
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284115180
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
393 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla
Husa de pilota: 200 x 220 cm
Foi de calcul: 240 x 260 cm
Fata de perna: 50 x 70 cm
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 2.47 kg |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Bordo |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip cearceaf | Standard |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |