Lenjerie de pat dubla King (IT), L'essentiel Maison, Azra, Gri / Roz / Albastru
În stoc furnizor • Brand Pearl Home • Cod 8681875080247
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
241 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Ranforce King (IT-ul)
Husa de pilota: 250 x 200 cm
Fata de perna: 50 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 250 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x250 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x80 cm |