Lenjerie de pat dubla King (FR), L'essentiel Maison, Sooty, Gri
Ultima bucată • Brand Cotton Box • Cod 8683743799718
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
88 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Ranforce King (FR)
Husa de pilota: 240 x 220 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (2 piese)
Imprimare reactiva
Caracteristici
| Lungime | 220 cm |
| Lățime | 240 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x240 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |