Lenjerie de pat dubla King (FR), 3 piese, L'essentiel Maison, 474, Maro / Crem / Bej / Negru
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684282611226
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
358 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla King (FR)
Partea inferioară a husei de pilota și a feței de pernă: Bumbac
Imprimare 3D de inalta calitate
Husa de pilota: 240 x 220 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.52 kg |
| Material | Poliester Satinat |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x240 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |