Lenjerie de pat dubla King (EU) (ES), 3 piese, L'essentiel Maison, Henna, Bej / Gri / Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684282610359
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
175 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla King (UE) (IS)
Husa de pilota: 240 x 220 cm
Fata de perna: 50 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 240 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.71 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 220x240 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x80 cm |