Lenjerie de pat dubla King (DE), 3 piese, L'essentiel Maison, Ottoman, Roz Pădure / Negru / Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684282558033
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
229 Lei
Solicită mai multe informații
Set de huse de pilotă Ranforce King (DE)
Husa de pilota: 200 x 220 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.62 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |