Lenjerie de pat dubla (DE), L'essentiel Maison, Pink, Mov, Roz / Mov
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284118297
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
178 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla (DE)
117 gr/m²
Cearceaf pilota: 200 x 200 cm (1 piesa)
Fata de perna: 80 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.24 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Roz; Mov |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |