Lenjerie de pat dubla (DE), L'essentiel Maison, Lily, Alb / Mentă / Galben / Roz
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684282656203
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
219 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat dubla (DE)
Husa de pilota: 200 x 200 cm
Fata de perna: 80 x 80 cm (2 piese)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 1.35 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Multicolor |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm; 180x200 cm; 200x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 200x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 80x80 cm |