Lenjerie de pat dubla Callais Essentials, Homla, 160x200 cm, 3 piese, poliester, albastru/alb
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496726033
Livrare curier - 19 Lei (17-21 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 16.04 - Luni 20.04
Livrare locker - 19 Lei (17-21 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 16.04 - Luni 20.04
Variante disponibile
1.000 Lei
100 Lei
Solicită mai multe informații
Creati o atmosfera unica in dormitorul dumneavoastra cu lenjeria de pat CALLAIS ESSENTIALS. Alegerea acestui model va oferi interiorului eleganta si un caracter modern. Este, de asemenea, o optiune excelenta pentru un cadou practic.
Setul CALLAIS ESSENTIALS este format dintr-o husa de pilota cu dimensiunea 160x200 cm si doua fete de perna cu dimensiunea 70x80 cm.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x200 cm |
| Material | Poliester |
| Culoare | Albastru; Alb |
| Pentru | 2 persoane |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm; 140x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 160x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 70x80 cm |