Leagan pentru copii, Frog, 115 x 75 x 110 cm, verde
În stoc furnizor • Brand Maison • Cod 5949161541357
Livrare curier - 29 Lei (7-13 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 09.04 - Miercuri 15.04
Culori disponibile
395 Lei
Realizat din structura de otel vopsita in camp electrostatic. Sezutul, spatarul si copertina sunt realizate din poliester rezistent la apa si razele UV. Suporta o greutate de 60 kg .
Caracteristici
| Lungime | 115 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Înălțime | 110 cm |
| Material | Otel |
| Culoare | Verde |
| Material produs | Otel, poliester |
| Tip produs | Leagan |
| Stil | Cu animale |