Lampa de masa, Opviq, 892OPV2611, Negru/Bej
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283783496
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
579 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 28 x 28 x 49 cm
Dimensiunea capacului: Ø22-28h:22 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 28x28x49 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Înălțime | 49 cm |
| Greutate | 1.96 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru; Bej |
| Tip bec | Incandescent |