Lampa de masa, Opviq, 892OPV2580, Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283783182
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
347 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 21 x 17 x 56 cm
Dimensiuni baza: Ø17 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: 1 x E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 21x17x56 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Lățime | 17 cm |
| Înălțime | 56 cm |
| Greutate | 0.83 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Tip bec | Incandescent |