Lampa de masa, Opviq, 892OPV2228, Maro antichizat
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283511273
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
231 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajul din material textil
Marime: 21 x 21 x 39 cm
Dimensiunea capacului: Ø17-21 h:17 cm
Dimensiuni baza: Ø13 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 21x21x39 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Lățime | 21 cm |
| Înălțime | 39 cm |
| Greutate | 1.15 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Maro antichizat |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |