Lampa de masa, Opviq, 892OPV2221, Portocaliu
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283511365
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
282 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Marime: 20 x 20 x 35 cm
Dimensiunea capacului: Ø20 h:10 cm
Dimensiuni baza: Ø13 h:2 cm
Lungimea cablului: 200 cm
Buton de pornire/oprire pe cablu
Tip soclu: E 14 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x20x35 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 1.15 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Portocaliu |
| Tip bec | Incandescent |