Lampa de masa, Opviq, 666PTR1803, Maro
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283325474
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
90 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Capac de hârtie Bristol
Diametru capac: 14 cm
Înălțimea capacului: 16 cm
Inaltime totala: 20 cm
Tip soclu: 1 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
Caracteristici
| Lungime | 14 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Greutate | 0.48 kg |
| Material | MDF |
| Culoare | Maro |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |