Lampa de masa, Opviq, 521SHN3667, Galben/Negru
În stoc furnizor • Brand Opviq • Cod 8684283719945
Livrare curier - 29 Lei (21-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
685 Lei
Solicită mai multe informații
Lampa de masa
Abajur din sticla
Marime: 36 x 18 x 58 cm
Diametru capac: 15 cm
Dimensiuni baza: Ø18 h:2 cm
Tip soclu: 2 x E 27 Max 40 W
Becul nu este inclus
220-240 V
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 36x18x58 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 58 cm |
| Greutate | 2.57 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Galben; Negru |
| Tip bec | Incandescent |