Lampa de masa Cristal, Mauro Ferretti, Ø30 x 56 cm, 1 x E27, 40W, fier/sticla/textil, auriu/alb
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609366796
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Lampa de masa din metal auriu cu ornament elegant transparent si cu o baza rotunda. Completata cu un abajur din tesatura alba cu margini aurii.
Mentiuni
Tensiune si frecventa: 220V; 50Hz
Tip soclu: E27
Putere: max. 40W
Numar becuri: 1
Becul nu este inclus
Dimensiuni abajur: Ø30 x 22 cm
Caracteristici
| Înălțime | 56 cm |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu; Alb |
| Material produs | Sticla |
| Stil | Glam |
| Tip bec | Incandescent |