Ghiveci decorativ de grădină, Huhu656, 22x100x18 cm, Maro inchis
În stoc furnizor • Brand Aberto Design • Cod 8684284259549
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
293 Lei
Solicită mai multe informații
Ghiveci decorativ de grădină
Latime: 22 cm Inaltime: 100 cm Adancime: 18 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 22x100x18 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Lățime | 18 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Greutate | 1.14 kg |
| Material | Lemn masiv; Lemn de pin |
| Culoare | Maro inchis |
| Tip produs | Ghivece |