Geanta Beverly Hills Polo Club, 791, textil/piele ecologica, negru
Stoc epuizat • Brand Beverly Hills Polo Club • Cod 8681875535044
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Lungime curea
60 cm
Caracteristici
| Lungime | 42 cm |
| Lățime | 14 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Material | Textil si piele ecologica |
| Culoare | Negru |
| Material produs | Textil; Piele ecologica |
| Tip inchidere | Fermoar |
| Tip produs | Geanta |