Fotoliu Vita, Homla, 81x72x67 cm, MDF/lemn/poliester, bej
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496743726
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
767 Lei
Solicită mai multe informații
Fotoliul VITA este perfect pentru o camera de zi, un dormitor sau un colt de lectura elegant. Forma sa neobisnuita se potriveste atat cu amenajarile moderne, cat si cu cele scandinave, aducand armonie si stil interiorului.
Caracteristici
| Lungime | 81 cm |
| Lățime | 72 cm |
| Înălțime | 67 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |