Fotoliu Sieste, Homla, 96.5x90x79 cm, MDF/poliester, bej
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496741081
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.798 Lei
Solicită mai multe informații
Caracteristici
| Dimensiuni | 96.5x90x79 cm |
| Lungime | 96.5 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 79 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Bej |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |