Fotoliu si suport pentru picioare Vinnis, Homla, 82x69x96, metal/catifea din poliester, gri
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5904183856681
Livrare curier - 59 Lei (19-21 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Culori disponibile
852 Lei
Solicită mai multe informații
Cautati o piesa de mobilier care sa va permita sa va relaxati dupa o zi grea? Fotoliul VINNIS este perfect pentru aceasta sarcina. Este dotat cu un suport pentru picioare pe care il puteti folosi in timp ce stati asezat. Setul are un design uniform — atat fotoliul, cat si suportul pentru picioare sunt tapitate cu tesatura cu cusaturi decorative. Mobilierul se sprijina pe picioare metalice aurii care adauga un element de lejeritate si eleganta.
Fotoliul VINNIS este o alegere excelenta pentru sufragerie. Va veti bucura sa stati pe sezutul sau moale in timp ce va relaxati cu o carte buna, un serial TV sau o ceasca de cafea delicioasa. Spatarul inalt ofera un sprijin confortabil pentru coloana, iar suportul pentru picioare va permite sa va odihniti confortabil picioarele. Setul se va potrivi perfect in interioare inspirate de stilurile modern, boho sau hygge.
Informatii suplimentare
Produsul necesita asamblare.
Greutatea suportata: 110 kg
Inaltime de la sol la sezut: 40 cm
Adancime sezut: 52 cm
Inaltime spatar de la sezut: 49 cm
Inaltime suport pentru picioare: aproximativ 40 cm
Distanta intre picioare la fotoliu: 56 cm
Distanta intre picioare la suportul pentru picioare: 46 cm
Caracteristici
| Lungime | 82 cm |
| Lățime | 69 cm |
| Înălțime | 96 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Material tapiterie | Catifea |
| Tip | Fara brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |