Fotoliu rotativ Siena Green Swivel, Mauro Ferretti, 83.5x66x80 cm, fier/poliester, verde
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609379222
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
2.103 Lei
Compozitie material: fier, placaj, burete, tapiterie din poliester.
Inaltime sezut: 42 cm
Caracteristici
| Lungime | 83.5 cm |
| Lățime | 66 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 18.3 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Verde |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Rotativ |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |