Fotoliu puf, Bean Bag, Ferndale Premium XXL, 115 x 130 cm, poliester impermeabil, roz
Stoc epuizat • Brand Ferndale • Cod 8683743039357
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mentiuni:
Material husa: 100% poliester
Material umplutura: bile din polistiren reciclat de inalta densitate (EPS)
Tesatura impermeabila
Greutate maxima suportata: 200 kg
Sistem de inchidere cu fermoar dublu
Fara captuseala
Lungime: 115 cm
Inaltime sezut: 39 cm
Inaltime: 130 cm
Caracteristici
| Lungime | 115 cm |
| Înălțime | 130 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Material | Poliester |
| Culoare | Roz |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Puf |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |