Fotoliu extensibil, Atelier del Sofa, 363SLD1153, Tesatura Boucle, Caramiziu
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283736027
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu extensibil
Scrap Sponge / Medium Hard Sponge
Dimensiunea canapelei: Latime: 65 cm Adancime: 78 cm Inaltime: 78 cm
Inaltime sezut: 44 cm
Adancime sezut: 56 cm
Dimensiunea patului: Latime: 65 cm Adancime: 190 cm Inaltime: 22 cm
Caracteristici
| Lungime | 190 cm |
| Lățime | 65 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Greutate | 9.5 kg |
| Material | Tesatura Boucle |
| Culoare | Caramiziu |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Extensibil |
| Pentru | Living |
| Imprimeu | Uni |