Fotoliu Confort, Homla, 75.5x70x80 cm, MDF/poliester, caramiziu
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496741074
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
951 Lei
Solicită mai multe informații
Caracteristici
| Dimensiuni | 75.5x70x80 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Caramiziu |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |
| Stil | Modern |