Fotoliu, Atelier del Sofa, 867UNQ1050, Albastru inchis
Stoc epuizat • Brand Unique Design • Cod 8681875598339
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu
Tesatura: Tesatura din tricot
Picioare din lemn (18 cm)
Spuma 28 DNS
Latime: 71 cm Inaltime: 77 cm Adancime: 77 cm
Adancime sezut: 49 cm
Inaltime sezut: 45 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 71x77x77 cm |
| Lungime | 77 cm |
| Lățime | 71 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Material | Lemn de pin |
| Culoare | Albastru inchis |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |