Fotoliu, Atelier del Sofa, 825BLC5245, Lemn, Maro
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684283438976
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu
Tesatura: Tesatura Chenille
Latime: 76 cm Inaltime: 91 cm Adancime: 87 cm
Latime sezut: 51 cm
Inaltime sezut: 44 cm
Adancime sezut: 50 cm
Înălțimea spătarului scaunului: 56 cm
Inaltimea piciorului: 14 cm (4 piese)
Picioare din plastic
12 cm / 28 DNS Spumă moale pentru șezut
Prietenos cu mediul
Caracteristici
| Dimensiuni | 76x91x87 cm |
| Lungime | 87 cm |
| Lățime | 76 cm |
| Înălțime | 91 cm |
| Greutate | 19 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |