Fotoliu, Atelier del Sofa, 825BLC2788, Crem/Negru
Stoc epuizat • Brand Balcab Home • Cod 8683743303359
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu
Tesatura: Poliester
Latime: 90 cm Inaltime: 83 cm Adancime: 91 cm
Inaltime picior: 13 cm
Inaltime sezut: 43 cm
Adancime sezut: 60 cm
Latime sezut: 60 cm
Spuma 28 DNS pentru sezut
Spuma Partial pentru Spate
Tesatura usor de curatat
Picioare din metal
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x83x91 cm |
| Lungime | 91 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 83 cm |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Crem; Negru |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Fix |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |