Fotoliu, Atelier del Sofa, 752EST1712, Lemn de carpen;PAL, Crem
Stoc epuizat • Brand Atelier del Sofa • Cod 8684284146177
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Fotoliu
Tesatura: Poliester (Linen Texture)
Picioare din lemn
Easy-Clean
Portable Back Cushion
32 DNS Sponge
Inaltime sezut: 20 cm
Perna inclusa.
Latime: 70 cm Inaltime: 80 cm Adancime: 85 cm
Inaltime cotiera: 56 cm
Inaltimea piciorului: 16 cm
Greutate maxima suportata: 90 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x80x85 cm |
| Lungime | 85 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Greutate | 35 kg |
| Material | Lemn de carpen; PAL |
| Culoare | Crem |
| Material tapiterie | Poliester |
| Tip | Cu brate |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Fotoliu |
| Imprimeu | Uni |