Dulap pentru haine, Hanah Home, White, 213x206x52 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Adore • Cod 8684283836772
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
2.493 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 16 mm
Latime: 213 cm Inaltime: 206 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 213x206x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 213 cm |
| Înălțime | 206 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |