Dulap pentru haine, Hanah Home, Luses, 90x181.8x50 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684283561094
Livrare curier - 129 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
2.079 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 cm
Latime: 90 cm Inaltime: 181,8 cm Adancime: 50 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x181.8x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 181.8 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |