Dulap pentru haine, Hanah Home, Lara, 229x210x60 cm, Alb
Ultima bucată • Brand Minerva • Cod 8684282701620
Livrare curier - 129 Lei (3-4 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 07.04 - Joi 09.04
Variante disponibile
2.799 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime: 18 mm
Latime: 229 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 60 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 229x210x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 229 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |