Dulap pentru haine, Hanah Home, Floransa 135, 135x210x52 cm, PAL, Alb / Antracit
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284023560
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
4.232 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Picioare din plastic (3 cm)
Greutate maxima suportata / raft: 30 kg
Este un produs dezasamblat.
Latime: 135 cm Inaltime: 210 cm Adancime: 52 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 135x210x52 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Lățime | 135 cm |
| Înălțime | 210 cm |
| Greutate | 120 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Antracit |
| Tip produs | Dulap |