Dulap pentru haine, Hanah Home, Arden 4, 145x182x44 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242251
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
2.589 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Maner metalic
Latime: 145 cm Inaltime: 182 cm Adancime: 44 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 145x182x44 cm |
| Lungime | 145 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Înălțime | 182 cm |
| Greutate | 95.48 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Dulap |