Dulap pentru haine, Hanah Home, Arden 3, 97x182x44 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284242244
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
2.089 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap pentru haine
Grosime:18 mm
Maner metalic
Latime: 97 cm Inaltime: 182 cm Adancime: 44 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 97x182x44 cm |
| Lungime | 97 cm |
| Lățime | 44 cm |
| Înălțime | 182 cm |
| Greutate | 71.73 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Tip produs | Dulap |