Dulap multifunctional Multilux 720, Vella, 95x36x111 cm, multicolor
În stoc furnizor • Brand Vella • Cod 8681875380750
Livrare curier - 129 Lei (29-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 30.04 - Marți 05.05
Variante disponibile
1.105 Lei
Mențiuni
Produsul necesita asamblare.
Caracteristici
| Lungime | 95 cm |
| Lățime | 36 cm |
| Înălțime | 111 cm |
| Greutate | 45 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Multicolor |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat imprimat |
| Tip produs | Dulap |
| Stil | Modern |