Dulap multifunctional, Hanah Home, Swiss, 132x93x30 cm, Sonomo Gray
Ultima bucată • Brand Estella • Cod 8684283685325
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
721 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap multifunctional
Grosime: 18 mm
Latime: 132 cm Inaltime: 93 cm Adancime: 30 cm
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 132x93x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 132 cm |
| Înălțime | 93 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Sonomo Gray |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |