Dulap multifunctional, Hanah Home, Rebusa, 60x80.9x35 cm, Pin Atlantic / Antracit
În stoc furnizor • Brand Arnetti • Cod 8684283433865
Livrare curier - 29 Lei (22-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Marți 21.04 - Joi 23.04
Variante disponibile
537 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap multifunctional
Grosime: 18 mm
Latime: 60 cm Inaltime: 80,9 cm Adancime: 35 cm
Înălțimea piciorului roții: 5,5 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x80.9x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 80.9 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |