Dulap de bar pentru cafea, Hanah Home, Lyon 120, 120x202x35 cm, Alb/Negru
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8684283401765
Livrare curier - 29 Lei (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.506 Lei
Solicită mai multe informații
Dulap de bar pentru cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 120 cm Inaltime: 202 cm Adancime: 35 cm
Inaltime picior: 20 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x202x35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 202 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Negru |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Dulap |