Cuvertura pique Single, L'essentiel Maison, Tuval, Bumbac, Albastru
În stoc furnizor • Brand EnLora Home • Cod 8681875172072
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
87 Lei
Solicită mai multe informații
Cuvertura pique Single
Marime: 160 x 235 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x235 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Tesatura pique |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm |