Cuvertura pique Single, L'essentiel Maison, Dide v2, Galben
În stoc furnizor • Brand Eponj Home • Cod 8684283338405
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
71 Lei
Solicită mai multe informații
Cuvertura pique Single
Marime: 160 x 235 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x235 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Tesatura pique |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm |