Cuvertura matlasata dubla, L'essentiel Maison, Sabine, Bumbac, Verde / Alb / Negru
În stoc furnizor • Brand EnLora Home • Cod 8681875456189
Livrare curier - 19 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
101 Lei
Solicită mai multe informații
Cuvertura matlasata dubla
Marime: 200 x 235 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 200x235 cm |
| Lungime | 235 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Material | Bumbac |
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | Cuvertura |
| Caracteristici cheie | Tesatura pique |
| Potrivit pentru saltea | 120x200 cm |